Işıl Işıl Parlayan Zeminlere Sahip Olun.

SNT 3007 Konsantre Zemin Temizleme

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SNT 3007 Çok maksatlı, konsantre zemin temizleme ürünüdür. Kirliliğe hızlı nüfuz eder ve temizler. Köpüğü kontrollüdür. Zemin yıkama makineleri için üretilmiştir. Uygulandığı alanlarda kalıntı bırakmaz. Biyolojik olarak parçalanır.

KULLANIM ALANLARI

PVC, epoksi, beton, mermer, mozaik , karo, fayans, formika gibi sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerin ve zeminlerin makine ile veya paspas ile yapılacak temizliğinde kullanılır. Paslanmaz çelik, krom, saç gibi boyasız metallerin yüzeyine yerleşmiş olan, yağın, kirin ve pasağın temizlenmesinde etkindir. Gıda sektöründe kesimhanelerde, tavuk veya et işleyen tesislerde, yağ ve kandan kirlenen makine, ekipman ve zemin temizliğinde kullanılır. Köpüğü kontrollü olduğu için ultrasonik yağ alma makinelerinde güvenle kullanılır.

İŞLETMEYE SAĞLADIĞI FAYDALAR

Yüksek konsantre özelliği sayesinde işçilikten, zamandan ve üründen tasarruf sağlar. Köpüğü kontrollü olması, kolay uygulanabilir olması, sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde kullanılabilir özelliği sayesinde yüksek verim sağlar. Kokusu kontrollüdür, kapalı alanlarda kullanıcılara ve çevresine rahatsızlık vermez. SNT 3007 adlı ürünümüz temizlik yapılacak zeminlerin özelliğine göre gerek lokal (fırçalama) gerekse zemin temizleme makinelerinde kullanma imkanı sağlar.

UYGULAMA ŞEKİLLERİ

  • Zemin temizleme makinelerinde 40 – 50 birim suya 1 birim SNT 3007 karıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir.
  • Orta ve Hafif Kirlilikte; Paspaslamada 1 birim SNT 3007 /20 birim suyla karıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir.
  • Ağır Kirliliklerde; Paspaslamada 1 birim SNT 3007 /10 birim suyla karıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir.
  • Daldırma, fırçalama ve silme yöntemi ile uygulanır. Daldırma yöntemi ile yapılan temizlikten sonra su ile durulayınız.
GALERİ